Умови та порядок повернення придбаного бракованого товару на сайті ksybuenobook.com

Даний порядок регулює умови повернення придбаного бракованого товару – книги.

Відповідно до положень чинного законодавства України, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню.

У разі придбання бракованого товару, Покупець має право на свій вибір: Обміняти його на інший такий самий, належної якості; або Обміняти його на аналогічний товар з частковою доплатою або частковим поверненням сплаченої суми, в залежності від вартості аналогічного товару; або Отримати знижку на бракований товар, розмір якої встановлюється за згодою сторін; або Повернути його і отримати сплачені гроші в повному обсязі.

Бракованим вважається товар, який має дефекти, отримані при транспортуванні (розірвані сторінки, здавленості, потертості) або в якому допущено поліграфічний брак (спотворення тексту, значна втрата кольору, відсутні фрагменти тексту, перевернуті сторінки по відношенню до обкладинки, кривий обріз, неправильна склейка і т.д.).

Претензії по поліграфічного браку приймаються протягом 6 місяців з дати поставки товару Покупцеві.

Претензії за дефектами, отриманим при транспортуванні, приймаються до моменту передачі товару Покупцеві.

Претензії до бракованих товарів адресуються в письмовій формі на емейл support@ksybuenobook.com

Термін розгляду претензій – до 14 календарних днів з дати отримання претензії. У разі задоволення заявленої претензії: Ми з свого боку відправляєм нову книгу – Покупець зобов’язаний передати поштою бракований товар і товарний чек. Покупець самостійно відправляє поштою або кур’єрською службою бракований товар і товарний чек на адресу магазину. Вартість доставки бракованого товару оплачує продавець. Спосіб повернення грошових коштів – аналогічний їх отриманню, якщо інше не обумовлено сторонами.

Відповідно до вимог Податкового кодексу України, Покупець для повернення грошових коштів зобов’язується надати Продавцю копію паспорта та ідентифікаційного коду Покупця, згідно вимог Закону України «Про захист персональних даних».